Dnes byl velmi výjimečný den! 🙂 Děkuji E-ohradám.cz, kteří prodávají Bayco. Nejen, že ty lanka jsou naprostá bomba, ale bez jejich trpělivých odpovědí na milion mých otázek ohledně stavby a zapojeni ohrad bych měla velký kulový, a ne funkční ohradu.

Helena M., red. kráceno

Vzhledem k situaci, že žijeme na Vysočině, jsem byla rozhodnutá, že nechci použít na stavbu ohrady pásky, které tu v zimě praskají a mají krátkou životnost. Zároveň jsem ale nechtěla drát, který mi přijde velmi nebezpečný. Zvolila jsem tedy Bayco a jsem velmi spokojená, i když se na první pohled zdálo, že nepruží, tak po instalaci opravdu pruží a zároveň i dobře vypadá a je pro koně dobře viditelná. Rozhodně doporučuji.

Andrea M.

Byla možnost vyzkoušet Bayco. Utekla mi kobyla z vyjížďky a v tom pobláznění proletě Baycem za ostatními. Bayco se vytáhlo, vylámala sloupky, ale kobylce nic není. Tak si myslím, že supr, i když do toho strčí nohu, tak se prostě Bayco vytáhne a kůň se nezamotá.

Když foukal vítr, tak mi na ohradu spadly stromy a nic se s Baycem nestalo, vrátil se do původního stavu 🙂

Já jsem maximálně spokojená a to to nemám ťip ťop nainstalované… A ty spojky to je zázrak. Dám, dodělám a zvětšuji ohradu, žádné zbytečné stříhání a suky.

Zuzana J.

Dlouho jsem čekala, než Bayco použiju. Prostě páska je zvyk, pro koně ideální, viditelná atd. Jenže pak jsem konečně začala natahovat Bayco a je to neuvěřitelný rozdíl. Koně nejsou blbí ani slepí, vidí i lanko. Na sloupcích různých typů se to lanko chová lépe než páska a vodivost je o hodně lepší. Děkujeme a doporučujeme

Eva S.

U nás pořád fouká, pásky byly brzy zničené, jak s nimi vítr mlátí, ale Bayco se ani nehne.

Yvona

Za mě naprostá spokojenost, dobrá manipulace a vodivost. Děkuji za skvělou komunikaci, rychlé dodání a skvělý ohradník, mohu jen doporučit.

Iveta Š.

Krásnější ohradu jsem si přát nemohla, díky moc hoši. Udělat ohradu od vás bylo to nejlepší rozhodnutí.

Michaela Š.

Dřevěná ohrada nám sloužila krásných 5 let, ale byl čas na změnu pro bezpečí koní i vzhled. Jan ze společnosti eOhrady cz. s námi strávil celý den a trpělivě a precizně plnil všechny moje požadavky. Protože, kdo to má doma malý, musí to mít o to důmyslnější ☺️. Výsledek je super, doporučuju!

Tereza F.

Dobrý den,
já používám Bayco 2 mm bez opletu ve vinohradu a je skvělé!

Roman

Bayco jsem vyzkoušela na doporučení známé. Po dvou letech musím říct, že je stále stejné, funkční a estetické, jako na začátku. A přestože jsme tu jako na Větrné Hůrce, přestal mě vítr zlobit. Bayco drží bez prověšení i po sebesilnějších vichrech. Je to opravdu “bezstarostné” hrazení.

Doporučuju!

Iveta J.

Bayco jsme zkoušeli u koní jako první zákazníci, takže to byla velká neznámá, ale dostaly se nám odpovědi na všechny otázky a svým příjemným vystupováním nás kluci z E-ohrady.cz přesvědčili. Už mě nebavilo věčně opravovat bílé pásky, které často nefungovaly, prověšovaly se a koně je často přetrhali a utekli. Staří koňáci radili drát, ale ten dle mě, ke koním nepatří. Přesvědčila jsem se o tom nedávno, když jsem s kobylou procházela okolo ohrady s divokými koňmi, kde mají natažený drát. Ona vykopla po hřebci do drátů a udělala si rozsáhlé zranění na noze.

Naopak s ” Baycem” máme jen pozitivní zkušenosti, za 3 roky jsme neměli jediné škrábnutí. Od instalace žádnou opravu. Drží i v zimě pod ledem, pořádně kope i ve vysoké trávě, a i když nám na něj spadl strom, Bayco se jen prověsilo (je takové ohebné) a pak jsme ho v pohodě natáhli zpátky.

My máme Bayco na dřevěných laťkách, takže když už se stalo, že nám koně utekli, bylo to tím, že polámali latě. Kdyby se ale Bayco natáhlo na akátové nebo dubové kůly, bude z ohrady nedobytná pevnost. Takže za mě 10/10 bodů

Zuzana J.

Máme verzi Bayco 4mm s opletem 0,6mm, Bayco nevodivé 4mm i Bayco 2mm s opletem 0,4mm. Bayco je investice na kterou jsem na sebe nejvíc pyšná. Je to opravdu bezkonkurenční elektrický ohradník. Vzhledem ke kvalitě se mi i cena zdá nízká, už bychom nikdy nic jiného nechtěli. Bayco, hlavně silnější verze, je perfektně viditelná. Nevytahuje se, drží tak jak jsme ho tam před zimou nainstalovali. V zimě, kdy u nás bylo i – 20o C, bylo prakticky bez údržby. Výkon byl stále stejný. Máme k němu zdroj Fencee s dálkovým ovladačem i zkoušečku, výkon byl i když bylo nejspodnější lanko 30 cm nad zemí přimrzlé pod sněhem. Nikdy žádný problém. Instalace je naprosto jednoduchá.

Moc děkuji za tak skvělou věc, která ušetří spoustu času, práce, a nakonec i peněz, protože věřím, že dlooooouho nebudeme muset ohradník měnit.

Klára Š.

Bayco můžu jen doporučit. V životě už jsem u koní zažila snad naprosto vše, lanka i pásky, ale z Bayca jsem nadšená. Pásky byly vždy po zimě vytahané jako kšandy. Drátky v nich byly popraskané, špatná vodivost. U Bayca je sice vstupní cena vyšší, ale v následujících letech bez dalších nákladů, takže nakonec levnější, než neustálá obměna lanek a pásků. Nic jiného, než Bayco již nechci. Doporučuji všem.

Kateřina T.

Systém Bayco jsme si vybrali pro jeho pevnost, odolnost, trvanlivost a bezpečnost. Vše jsme ověřili v praxi a jsme velmi spokojeni. Instalace je snadná a systém funguje perfektně. Určitě ho budeme pořizovat i do dalších ohrad.

Kristýna Šmídová, nechsenest.cz

Lanko Bayco jsem koupila po dlouhém a podrobném průzkumu, probírání se různými recenzemi, studování bezpečnosti, materiálů, instalace, odporu, stálosti povětrnostním vlivům a celkové kvalitě i náročnosti údržby. Přeci jen, když už něco doma buduji, chci, aby to bylo efektivní. Ve všech bodech vyšlo Bayco nejlépe. Aktuálně ho mám přes rok v plném provozu. Na 3,5 ha pastvin dělených na několik ohrad, lanko ve třech řadách. Udrží na svém místě ovce, kozy, poníky i koně.
Několikrát se mi již i vrátily pořizovací náklady, když vylekaní koně proběhli bez škrábnutí ohradou. Také neřeším průchod zvěře, ohradu nepoškodí, ani si sami neublíží.

Lanka se časem netrhají, neprověšují, nenamrzají. Jsem nadmíru spokojena jak s lankem, tak se servisem, který k němu hoši z Eohrady.cz poskytují. Velice ochotně poradí nejen s instalací.

Helena M.

Bayco jsem objevila před pár lety v diskuzi na FB a poté co jsem již několik let v zimě trnula pokaždé cestou z práce, když napadl sníh a poté běhala s koštětem a ometala namrzlé pásky prověšené k zemi, jsem neváhala a objednala zkušební roli.
Bayco splnilo vše co slíbilo. Drží jako čert, ve vichru, sněhu či námraze se ani nehne. Je pro koně bezpečné neb nepovolí a jako bonus i hezky vypadá.
Teď už jen postupně měníme všechny ohrady na Bayco a u toho zůstaneme.

Andrea P.

Bayco jsem si vybrala, protože je trvanlivé. V podstatě bezúdržbové a neprověšuje se. Mělo by udržet uvnitř výběhu i koně, který už párkrát prošel páskami. Dobře se s ním pracuje. Má skvělé recenze a navíc dobře vypadá. Všechna očekávání se splnila. Uvidíme, jak za pár let, ale věřím, že bude pořád v tak skvělém stavu jako teď. Navíc velmi oceňuji velice vstřícné jednání, rychlost dodání a možnost o všem se poradit. Za mě super 🙂

Eva K.

Jsem s ohradníky Bayco velmi spokojená a doporučuji to taky všem mým známým, jako nejlepší materiál na ohradníky, co znám. Potvrdilo se mi to tuto zimu 2021, kdy jsme na nich měli víc než týden několika cm vrstvu ledu, teploty u nás dosahovaly až – 20o C a na Bayco to absolutně nezanechalo žádné následky. Vypadá a funguje pořád stejně, jako nové! Snadná montáž a prakticky žádná údržba není nutná. Kvalita co vydrží snad všechno a ty moje koně snad i přežije…

Alice A.

Pro Bayco jsem se rozhodla po dlouhém hledání nejlepšího řešení pro nově stavěné ohrady. Svého rozhodnutí určitě nelituji a rozhodla bych se tak znovu. Má nespočet výhod – bezpečnost pro koně i trvanlivost. V zimě nemusíme řešit oklepávání zasněžených pásek. Velmi dobře se s ním pracuje a jako bonus skvěle vypadá. Za mě TOP!

Ivana Č.

Bayco jsme viděli u kamarádky v Rakousku. Ukazovala nám ohradu pro koně, kde jí často probíhají divočáci. Díky své pružnosti se prý Bayco nepoškodí.
Při dělání nových ohrad jsme se rozhodli ho vyzkoušet. Od začátku skvělý přístup pana majitele, kterému je rozhodně práce koníčkem. Teď máme postupně Bayco všude. Naučili jsme se promyšlený systém používat a jsme spokojení. I když občas dojde ke kolizi, kdy koně naletí do ohradníku, Bayco pro ně není nebezpečné, koně se nepořežou, ohrady se netrhají.

Stanislav H.

Close My Cart
Close Wishlist
Close

Close
Navigation
Categories