Jak pracovat s Baycem?

Bayco® se velmi snadno instaluje, pasuje do standartních izolátorů pro ohradníkový drát nebo lanko, doporučujeme neomotávat kolem izolátorů ale nechat volně procházet. Pro nejlepší výsledek doporučujeme Bayco® napnout o cca 3% z jeho původní délky tak aby nebylo prověšené, pro napojování je vhodné použít pozinkované nebo nerezové spojky.

Doporučený počet řad je 1-2, čím více tím je ohrada bezpečnější.

Je možno kombinovat 2 a 4mm řady mezi sebou.

Bayco® zle libovolně kombinovat s dřevěnými, plastovými nebo kovovými sloupky.

Bayco® lze kombinovat jak v základní verzi bez elektrického proudu tak s opletem z pozinkovaných, nerezových a měděných drátů.

Bayco® je velmi lehké,

  • 4 mm verze má na 1 kilogram cca 69 metrů a pevnost cca 550kg,
  • 2 mm verze má na 1 kilogram cca 270 metrů a pevnost cca 155kg.

Bayco® je díky svému hladkému povrchu velmi bezpečné pro zvířata, když se zvíře dostane do kontaktu s Baycem tak Bayco®neřeže jako drát, a neuzluje se jako páska nebo lanko, tím se minimalizuje možnost zranění zvířat, které má mnohdy i fatální následky.

Upozornění

Uvedené produkty významně zlepšují zabezpečení pastvin a bezpečnost zvířat. Lokální externí vlivy a podmínky mohou ovlivnit váš systém oplocení, proto absolutní bezpečnost ochrany nelze nikdy zaručit. Prodávající nedává žádnou záruku, že systém je absolutně nepřekonatelný. Ujistěte se, že plotový systém je řádně nainstalován. Vybavení odpovídajícím elektrosystémem, nakoupeným prostřednictvím specializovaných prodejců, lze funkčnost ohrady ještě výrazně zlepšit.

Close My Cart
Close Wishlist
Close

Close
Navigation
Categories