Proč Bayco?

Nákup koní a jiných hospodářských zvířat představuje značnou jak ekonomickou tak emocionální investici, proto s ohledem na bezpečnost zvířat by vaší pozornosti neměla uniknout ani volba vhodného ohradníku. Ploty nesmí zvířatům ublížit, musí mít dobrý účinek a zároveň být bezpečné pokud se zvíře dostane do přímého kontaktu s plotem.

Mnoha zraněním se dá předejít správně zvoleným materiálem a vhodným designem ohrady. Ploty, které kombinují dobrou viditelnost, vysokou mechanickou pevnost a psychologický odstrašující účinek, jsou zvláště bezpečné a odolné proti útěku zvířat. Tím je německé  Bayco®, s vysokou pevností z polyamidového monofilu. Díky jedinečným, vlastnostem jako je například trvale hladký povrch a úžasná viditelnost, splňuje bílé pastvinové,,lanko“ Bayco® nejvyšší nároky na bezpečnost.

Neobsahuje žádná vlákna a netřepí se, tím také snižuje další rizika zranění. Má vynikající odolnost proti UV záření a povětrnostním vlivům, to v kombinaci se stálou pružností a nízkou váhou umožňuje velmi dlouhou životnost pro Bayco®. Ostatně jsou známy případy z USA kdy Bayco funguje i více než 20 let a stále vypadá jako v den natažení.

Vlastnosti

  • Bayco®  průměr 4mm  – pevnost v tahu 550kg
  • Bayco® průměr 2mm  – pevnost v tahu 155kg
Close My Cart
Close Wishlist
Close

Close
Navigation
Categories