Čím je Bayco jedinečné?

Bayco je vyrobeno z bílého polyamidového monofilu a tím je dobře viditelné i pružné a přesto pevné a bezpečné.  Pružnost lanka navíc umožňuje zvěři volný průchod ohradou bez zranění, což vnímáme jako veliký benefit pro krajinu ve které žijeme.

Bayco má dokonale a trvale hladký povrch, neobsahuje žádná vlákna a netřepí se. V případě kontaktu se zvířetem, neřeže jako drát a neuzluje se jako lanko. Tímto minimalizuje zranění a je pro zvíře maximálně bezpečné.

Má vynikající odolnost proti UV záření a povětrnostním vlivům, to v kombinaci se stálou pružností a nízkou váhou umožňuje velmi dlouhou životnost. Ostatně jsou známy případy z USA, kdy Bayco funguje i více než 20 let a stále vypadá jako v den natažení.

Bayco se velmi snadno instaluje, pasuje do standartních izolátorů pro ohradníkový drát nebo lanko, s tím že do rohů a ostrých zatáček v ohradě se používá izolátor typu “rolna”, to je proto aby se mohly drátky na Baycu lépe odvalovat.. Lze kombinovat jak v základní verzi bez elektrického proudu tak s opletem z kvalitních nerezových drátků.

Původně jsme zamýšleli vyrobit kvalitní, pružnou, pevnou, odolnou a bezpečnou ohradu pro své koně. Proto jsme hledali náhradu řešení za pozinkovaný drát, který běžně používáme pro tzv. pevné ohrady. Avšak vadila nám krátká životnost  pozinkovaného drátu i jeho hmotnost. Navíc se kvůli korozi dráty postupně stávají pro zvířata hůře viditelná.

Našli jsme skvělý produkt, který je ve světě používán pro hrazení již dvě desítky let. Bayco je plastový monofil, se skvělými vlastnostmi, avšak k naší smůle nevede elektřinu. Proto jsme vyvinuli řešení a ovinuli jej vodičem v nerez variantě 2x 0,4 mm či 2 x 0, 6mm. S výsledkem své práce jsme maximálně spokojeni, a proto bychom chtěli svůj produkt po letech testovaní v terénu nabídnout i ostatním chovatelům a sdílet s nimi naše nadšení skvělého řešení realizace ohrad.

My si Bayco ceníme pro jeho pevnost, pružnost, viditelnost, bezpečnost, dlouhověkost a především pro bezúdržbovost.

Za celým procesem od výroby až po dodání zákazníkovi dohlížíme, a proto jsme si naprosto jistí, že přinášíme kvalitní a ověřený produkt, za kterým stojí pracovité ruce z Valašska.

Close My Cart
Close Wishlist
Close

Close
Navigation
Categories